Dzieci pierwszokomunijne w pielgrzymce do Biechowa

DSC01459

 

 

Dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami i Ks. Proboszczem, w ramach białego tygodnia, udały się z pielgrzymką do sanktuarium w Biechowie, w którym znajduje się WIZERUNEK MATKI BOSKIEJ POCIESZENIA.

Obraz to największy skarb tej świątyni od najdawniejszych czasów. Jest to wizerunek Maryi z dzieciątkiem trzymanym na lewym ramieniu, w prawej dłoni trzymającej owoc brzoskwini. Do tego miejsca przybywają bardzo liczne pielgrzymki  ludzi chorych prosząc o łaski zdrowia i cierpliwości w dźwiganiu krzyża cierpień i choroby oraz o pocieszenie w trudnych chwilach życia. Podczas Mszy Świętej,  dzieci pierwszokomunijne i ich rodzice, dziękowali Panu Bogu za cud eucharystii i za dar pierwszej Komunii Świętej, wznosząc modlitwę za wstawiennictwem Matki Boskiej Pocieszenia.

1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21