Szlakiem św. Pawła, Apostoła.

DSC00229

 

Tesaloniki, Korynt, Ateny, Aeropag, Meteory, Delfy, relikwie mnicha z X w. św. Łukasza, pomnik Aleksandar Wielkiego oraz Leonidasa i wiele innych atrakcji, stało się udziałem naszych Parafian podczas tegorocznego zagranicznego wyjazdu. Przede wszystkim towarzyszyła nam osoba i wstawiennictwo św. Pawła Apostoła, dla którego teren Grecji stał się miejscem głoszenia Dobrej Nowiny, a dla nas okazją do zwiedzenia tego piękniego i słonecznego kraju.

 

Tesaloniki - Ms...
Tesaloniki - Ms...
Tesaloniki - Po...
Filipia - ruiny...
Filipia - ruiny...
Filipia - ruiny...
Veriia - Msza Ś...
Veriia - Msza Ś...
Veriia - Msza Ś...
Meteory
Meteory- zwiedz...
Meteory
Monastyr
Meteory
Klasztor Osios ...
Delf- klasztor ...
Relikwie mnicha...
Neo Kios - Msza...
Neo Kios - Msza...
Nafplio
Nafplio- Msza ś...
Nafplio- Msza ś...
Rejs statkiem
Rejs statkiem
Plażowanie
Starożytny Kory...
Starożytny Kory...
Starożytny Kory...
Ateny - Akropol
Ateny - Akropol
Ateny - Akropol
Ateny -Msza Św.
Ateny -Msza Św.
Ateny