XVIII DZIEŃ PAPIESKI

DSC02897

 XVIII Dzień Papieski przeżywany był  pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Dzieci i młodzież z naszej parafii pod kierunkiem nauczycieli p.Renaty Olejniczak i p.Sławomira Gniewoskiego przedstawiły montaż słowno- muzyczny przypominając nauczanie Św. Jana Pawła II o ojcostwie oraz o tym, co papież pozostawił w testamencie nauczania o wartościach chrześcijańskich podczas pielgrzymek do Polski. Była to kolejna lekcja do przypomnienia sobie, że wartości takie jak: Bóg, Honor i Ojczyzna, zajmują istotne miejsce w wychowaniu młodego pokolenia. Jako dorośli jesteśmy odpowiedzialni za przekazywanie ich naszym dzieciom. Podczas tzw. Mszy Świętej dziecięcej modliliśmy się za nauczycieli, wychowawców, dziękując Bogu za trud ich pracy z okazji przypadającego dziś Święta Edukacji Narodowej.

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11