"Bóg kocha każdego człowieka inaczej..."

DSC00574Rekolekcje wielkopostne to szczególny czas w życiu chrześcijanina.To sposób poszukiwania Boga przez doświadczenia i formy spotkania inne niż te, z którymi mamy do czynienia na co dzień.Jeden z przewodników duchownych powiedział kiedyś, że rekolekcje to czas szukania Boga, szukania drogi do Chrystusa, który jest obecny w centrum życia człowieka. Istotne jest to, by człowiek podczas wysiłku podejmowanego podczas szukania znalazł właściwą drogę do zmiany swojego życia. W tym roku dla naszej wspólnoty parafialnej oraz dzieci i młodzieży szkolnej rekolekcyjne słowo głosiły Siostry ze Wspólnoty Maryi w Duchu Świętym z Ukrainy.Podczas spotkań uświadomiły nam, że Pan Bóg kocha każdego z nas inaczej. Co oznacza, że nie jednego lepiej, a drugiego gorzej.Kocha każdgo w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.Był to wyjatkowy czas Łaski Bożej dla naszej parafii.

 

1
2
3
4
5
dsc00595
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20