W obronie rodziny

DSC00662

Coraz bardziej nasilają się ataki na rodzinę jako fundamentu naszego społeczeństwa. Podważa się małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. Komu tak bardzo zależy na tym, aby mieszać i mącić w głowach ludzi? Odpowiedź jest zawsze ta sama odkąd szatan powiedział Bogu swoje: Nie, nie będę Ci służył! Dlatego tak bardzo potrzebna jest modlitwa za małżeństwa i rodziny, szczególnie w naszej parafii. Tegoroczne rozważania Drogi Krzyżowej ulicami Zdziechowy, w tej właśnie intencji, prowadziły Panie z Róż Różańcowych. "Panie Jezu, chcemy Ci towarzyszyć w drodze pełnej boleści i prosimy, abyś i Ty towarzyszył naszej ziemskiej drodze, na której i my zmagamy się z krzyżem codzienności, z trudem życia rodzinnego i małżeńskiego. Bądź z nami i naszymi rodzinami Panie i napełnij nas swoją obecnością". 

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13