Matka Boża zaproszona.

DSC01160

 

Ponad 1800 pielgrzymów, 60 kapłanów i siostry zakonne przybyło na Jasną Górę, aby zaprosić Matkę Bożą do naszej Archidiecezji. Rozpocznie się ona 3 października 2020 roku i potrwa do października 2021 roku. Ks. Abp W. Polak, Prymas Polski przewodnicząc wspólnej modlitwie wyraził nadzieję, że peregrynacja Kopii Cudownego Obrazu przyczyni się do odnowy duchwej i religijnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Nasza parafia będzie gościć Matkę Bożą w sierpniu 2021 roku, ale już dziś warto przygotowywać się do tej historycznej chwili. 

 

Jasna Góra
Konferencja
Konferencja
Apel Jasnogórsk...
Apel Jasnogórsk...
Czuwanie i Msza...
Czuwanie i Msza...
Czuwanie i Msza...
Jasna Góra
Jasna Góra
Droga Krzyżowa ...
Droga Krzyżowa ...
Droga Krzyżowa ...
Droga Krzyżowa ...
Pomnik Jana Paw...
Jasna Góra