Piękna Bawaria.

Monachium

 

W dniach 5-9 lipca odbył się wyjazd naszej parafii do Niemiec, a szczególnie zwiedzaliśmy piękną Bawarię. Garmisch-Partenkirchen, Monachium, Altoeting, Norymbergia, Rotterdam - to niektóre miejsca, które zobaczyliśmy ku wielkiej radości lokalnych przewodników cieszących się z naszej obecności w trwającej jeszcze dobie pandemii. Ona także była powodem, że nie wszystko udało się nam zobaczyć ze względu na trwające obostrzenia sanitarne. Jednak warto było udać się do naszych zachodnich sąsiadów, bo jest co zwiedzać i oglądać, modląc się w miejscach będacych świadkami głębokiej religijności.

 

Msza św. w kate...
Msza św. w kate...
Msza św. w kate...
Bamberg
Norymberga
Norymberga
Norymberga
Norymberga
Ratyzbona
Klasztor w Etta...
Klasztor w Etta...
Klasztor w Etta...
Klasztor w Etta...
Klasztor w Etta...
Skocznia w Garm...
Kościół św. Mon...
Kościół św. Mon...
Kościół św. Mon...
Monachium
Monachium
Monachium
Katedra w Monac...
Katedra w Monac...
Monachium
Monachium
Altoeting - Kap...
Altoeting - Kap...
Czarna Madonna ...
Altoeting -
Altoeting - Msz...
Altoeting - św....
Marktl am Inn -...
Marktl am Inn -...