Stowarzyszenie Wspierania Powołań Kapłańskich AG
Pierwsze spotkanie założycielskie odbyło się w dniu 1 lipca 1999 r. Podczas spotkania wybrano Zarząd Stowarzyszenia w składzie:
Przewodniczący - Kazimiera Sypniewska,
Sekretarz - Zofia Pękała i
Skarbnik - Dorota Jastrzębska
Parafialny oddział Stowarzyszenia liczy około 36 osób.
Członkowie Stowarzyszenia zbierają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca na modlitwie w kościele a po Mszy św. w salce katechetycznej. Ofiarowują swe modlitwy w intencji powołań kapłańskich, szczególnie z naszej parafii. Ponadto członkowie stowarzyszenia, poprzez deklarowane, dobrowolne składki, wspierają alumnów Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.

Żywy Różaniec Matek - cztery  Róże Różańcowe Matek (80 osób) oraz jedna Ojców (20 osób); zelatorem Róż jest p. Kazimiera Sypniewska.

Poradnictwo rodzinne - 3 osoby: Kaczmarczyk Maria, Gniewoska Paulina, Gniewoski Sławomir

Parafialny Zespół Caritas - 7 osoby: Skorupska Halina, Szablak Renata, Andrzejewska Jolanta, Janiszewska Mirosława, Cieślewicz Agnieszka, Ciesielska Hanna

Parafialna Rada Ekonomiczna - 5  osób: Pietrzak Władysław, Andrzejewski Kazimierz, Kłosowicz Eugeniusz, Wilkosz Eugeniusz, Ciesielski Łukasz.

Parafialna Rada Duszpasterska - 9 osób: Nowak Maria, Kaczmarczyk Maria, Skorupska Barbara, Gniewoska Paulina, Skorupska Halina, Andrzejczak Róża, Wilkosz Stanisław.

Ojcowie Lektorzy - 6 osób: Andrzejewski Łukasz, Bosacki Jarosław, Cieślewicz Jarosław, Brzeźniak Paweł, Gallas Radosław, Kłosowicz Eugeniusz..